NARLIGHT ışığın tasarımı ve üretimi konusunda uzmanlaşmış bir Türkiye şirketidir.

Lütfen web sitesine göre varsayılan dili seçin

International (English) Türkiye (Türkçe)

ÇAĞDAŞ ÜRETİM

Uzun yıllardır kazanmış olduğu mekanik, elektronik, optik ve tasarım tecrübesini, aralıksız sürdürdüğü Ar-Ge faaliyetleriyle birleştirerek aydınlatma sektörünün lideri olma hedefine odaklanmıştır. Uzman mühendisleri ve araştırma ekipleri sürekli yenilikçi ürünler ve imalat yöntemleri geliştirmekte, bu yenilikleri patent altına almaktadır. Günlük faaliyetlerini kalite yönetim sistemlerine dayanarak sürdürmekle birlikte uluslararası sertifikalara sahiptir.

ÇEVRE DOSTU

NARLIGHT, markalı ürünler estetiktir, kolay kuruluma sahiptir, tasarruf temellidir ve uzun süreli çalışmayı garanti eder. İnsan sağlığına duyarlı, çevreye zarar vermeden kullanılmak üzere üretilen ürünlerdir. Ürün grupları tamamen geri dönüşümlüdür. 

MODERN AYDINLIK 

NARLIGHT, alanında liyakatli çalışma ekibiyle mimarlar, proje yöneticileri, aydınlatma tasarımcıları, kamu kurumları ve diğer müşterilerilerinden gelen taleplere projelerin oluşumu üzerinde maksimum fayda sağlayacak olan, bilgi ve teknolojik araçlar vasıtasıyla hedefli çözümler üretir. Uzman mühendis ekibi ve teknik bilgi birikimiyle en zor alanlardaki çalışmaların bile profesyonel ve verimli bir şekilde uygulanmasını garanti eder.

İNOVATİF ÇÖZÜMLER 

Modern ekipmanlarla donatılmış Laboratuvar ve Ar-Ge çalışmaları neticesinde ürünlerinin kalitesini ölçme ve geliştirmekte bununla birlikte pazar ihtiyaçlarına hızlı ve esnek çözüm sunmaktadır.  

YÜKSEK KALİTE 

NARLIGHT, ürünlerde yüksek kaliteli uzun yıllar etkin kullanım sağlayan LED malzeme ve güvenlikli izole, yüksek verimli sürücüler kullanır. Artmış sıcaklık direncine sahip PMMA malzemeden optik kullanır. Aydınlatma armatürlerinin gövdeleri, eloksal işlemine tabi tutulan yüksek kaliteli alüminyum alaşım profilleri ve alüminyum enjeksiyon dökümlerinden imal edilir. Eloksal işlemi, dekoratif bir nitelik kazandırırken armatür gövdesini asit yağmuru, deniz suyu, UV radyasyonu, tuz gibi aşındırıcı ve olumsuz dış faktörlerden korur. Estetiğin yanı sıra, termal radyasyon yoluyla ısı dağılımını geliştirir, LED’in düşük çalışma sıcaklığını sağlayarak uzun ömürlü kılar. Ürünlerde kullanılan LED’lerin ısı iletimi, korozyon direnci, UV direnci, ışık dağılımı ve fotometrik özelliklerini sürekli analiz eder. Tüm bunların neticesinde hammaddeden nihai ürüne kadar ki imalat süreçleri üzerinde tam kontrol sağlar. Aynı zamanda bu analizler sayesinde bitmiş ürünün yüksek kalitesinden ve güvenirliliğinden emin olunmasını sağlar. 

TASARIMIN AYDINLIK YANSIMASI 

NARLIGHT yılların verdiği bilgi ve tecrübesi ile standart ürünlerinin yanında yüzyıllar boyunca zenginleşmiş tarihsel unsurlara sahip alanlarda tarihsel dokuyu bozmadan özelleştirilmiş ürün tasarım hizmetleri de sunmaktadır. Şehirler, alanlar, parklar ve meydanlar özdeş olmayan varlıklardır ve birbirinden farklı çözümler üretmek gerekmektedir. Her bir yerin kendi geçmişi, kendi kimliği vardır. Bu nedenle NARLIGHT projelerinize tavsiyeleriyle, insan ve çevre ihtiyacına uygun aydınlık fikirler bulmanıza yardımcı olur. 

E-BÜLTEN GRUBU

NARLIGHT’an En güncel haberlerden bilginiz olsun