NARLIGHT ışığın tasarımı ve üretimi konusunda uzmanlaşmış bir Türkiye şirketidir.

Lütfen web sitesine göre varsayılan dili seçin

International (English) Türkiye (Türkçe)

HAKKIMIZDA

Yaşam alanlarımız için bir temel ihtiyaç olan ışık, insana güven ve konfor sağlamakla birlikte çevremizdeki güzellik ve estetiğinin keyfini çıkarmamıza bir araçtır. Şehirler, sokaklar, park bahçeler, yeşil alanlar, meydanlar, peyzaj alanları, konutlar, tarihi yapılar ve otellerin eşsiz bir görünüm kazanmasını sağlar.

NARLIGHT ışığın tasarımı ve üretimi konusunda uzmanlaşmış bir Türkiye şirketidir.

Çeyrek asırdır içinde yer aldığı aydınlatma sektöründe yenilenerek çalışmalarına devam etmektedir. Çeşitli ürün gruplarıyla prestijli projelerin aydınlatma tercihi olmayı başarmıştır.

NARLIGHT Türkiye ve dünya çapında en yüksek kalitedeki aydınlatma armatürlerinde mükemmelliğin sembolü olmayı hedeflemektedir. Her zaman yeniliği ve teknolojik araştırmaları yakından takip ederek bünyesindeki her bir birimiyle içselleştirmiştir. Yılların tecrübesiyle yoğrulmuş üretimini proje uygulama tecrübesiyle birleştirerek varlığını büyüyerek sürdürmektedir.

NARLIGHT çevreyi güzelleştirmek ve geliştirmek için tasarlanmış estetik ürün grupları sunar. Bünyesindeki uzman tasarım ekipleri tarafından dizayn edilmiş çağdaş ürün serilerinin yanı sıra, şehir ve şehir merkezlerinin geleneklerinden türetilen klasik ürünlerde sunmaktadır.

E-BÜLTEN GRUBU

NARLIGHT’an En güncel haberlerden bilginiz olsun