NARLIGHT ışığın tasarımı ve üretimi konusunda uzmanlaşmış bir Türkiye şirketidir.

Lütfen web sitesine göre varsayılan dili seçin

International (English) Türkiye (Türkçe)

   Neden Akıllı Aydınlatma ? 

Park Bahçe ve Sokak Lambaları, her şehrin vazgeçilmez bir parçasıdır. Vatandaşlara ve işletmelere emniyet ve güvenlik sağlar. Ancak şu anda var olan basit açma-kapama sisteminden ziyade park bahçe ve sokak aydınlatma armatürlerimizi daha akıllı bir şekilde kullanabilirsek üst düzey  güvenlik, yüksek verimlilik, tasarruf, çevre duyarlılığı gibi bir çok açıdan önemli avantajlar sağlanabilir. Tüm bunlarla birlikte şehir planlamalarımızı katkı sağlayacak gerçek zamanlı veriler üretmemize de olanaklar tanır.

 

 Enerji Verimliliği

Yüksek enerji tasarruflu LED aydınlatma armatürleri, karbon ayak izini ve ihtiyacımız olan enerji maliyetlerini azaltmaktadır.

 

 Görüntü Algılama

CCTV, kameralar aracılığıyla alınan görüntünün belirli bir konuma iletilmesiyle toplum güvenliği açısından önemli tespitler yapılmasına olanak sağlanmaktadır. 

 

      Hareket Algılama

Hareket sensörleri sayesinde ayak şaşkınlığını ve trafik akışını izlememizi olanak sağlar. Bu durum trafik akış planlamasına yardımcı olma adınaönemli veriler üretir.

 

 Hava Kirliliği Tespiti

Hava kirliliği izleme modülü, park bahçe ve sokak aydınlatma armatürlerine entegre edilebilir. Şehir kirliliğinin azaltılması konusunda şehre dair güncel ve doğru veriler üretir.

 

 WiFi Hizmeti

Akıllı bir park bahçe ve sokak aydınlatma armatürü, yaşamsal şehir hizmetleri ve vatandaşlar tarafından kullanılmak üzere sınırlı bir WiFiservisinin sağlanmasına izin verir.

E-BÜLTEN GRUBU

NARLIGHT’an En güncel haberlerden bilginiz olsun